Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle endüstriyel tesislerin enerji veya zayıf akım sistemine müdahale etmemiz çalışma sağlığına direk etti edeceğinden, çalışmalarımıza genellikle müşterilerimizin çalışma yapmadıkları sürelerde icra etmek durumundayız. Bu süreçlerde genellikle mesai saatları dışındadır. Ayrıca faaliyet gösterdiğimiz bölgenin ve ilin Türk sanayindeki rolü nedeni ile üretimin 7-24 durmadığı bir konumdayız, bu neden ile pazar günleri fabrikaların arıza bakım onarım süreçlerindeki yoğunluğun ve buna olan destekteki eksikliğin farkında olarak dan pazar günleri de nöbetçi personel tayin ederek ürün ve servis hizmeti sunmaktayız.

Rakiplarimizin sektörde 30-40 yılı geride bırakmış metal yorgunluğu yaşayan, rutinin dışına çıkmayan, proje ve firmaların aksine daha genç, dinamik bilgiye ve öğrenmeye açık bir ekibiz. Bu sayede firma, ürün ve projelerin zorluğu-kolaylığı arasında ayrım yapmadan tüm taleplere ve müşterilere doğru zamanda doğru hizmeti sunmayı başarıyoruz. Bunun yanı sıra tedarik ettiğimiz ürünlerin uygulamasını da yapıyor olmamız, bizi diğer firmalara kıyasla ayrıcalıklı kılmaktadır.

Sektörümüzün ve ülkemizin büyük sorunu olan teknik ara personel sıkıntısına çözüm olma açısından her yıl 2 lise 2 üniversite stajyeri alarak, bünyemizde yetiştirmek ve sektöre kazandırmak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Tüm tekniker ve yardımcı personellerimizde isg, myk, iş makinası kullanım sertifkası, yüksekte çalışma sertifikası, pano imalat ve montaj eğitim sertifikası, kimyasal tesislerde elektrik uygulamaları belgeleri mevcuttur.