Gebze Endüstriyel Elektrik Hizmetleri

Endüstriyel Elektrik Sistemi

Gebze Endüstriyel Elektrik işlerinde sahip olduğu 20 yıllık tecrübe ile firmamız, endüstri alanında üretim yapan fabrikalara ve sanayi tesislerine endüstriyel elektrik elektronik konusunda hizmetler vermektedir. Sanayi tesislerinin ihtiyaç duyduğu trafo, kumanda ve koruma sistemi, kompanzasyon sistemi, sayaçlar, topraklama sistemi, paratoner tesisatı ve dağıtım panolarının tasarlanması, projelendirilmesi, imal edilmesi ve kurulumunu kapsayan elektrik işlerine “endüstriyel elektrik” adı verilmektedir. Firmamızın hassasiyetle üzerinde durduğu konulardan biri de endüstriyel elektrik elektronik sistemlerinde istenen ulusal ve uluslararası standartlara uyum sağlanmasıdır. Personelimizin çalışmalarını yasal şartlara uygun yürütmesi sağlanmaktadır. Endüstriyel elektrik sistemleri içinde elektrikli ısıtıcı kabloları, enstrüman ve enstrüman koruma kutuları, kablo koruma sistemleri, kontrol vanaları, paslanmaz çelik boru ve ek parçaları, patlamaya dayanıklı Gebze Endüstriyel Elektrik malzemeleri, şalt grubu, hazır izolasyonlu ve ısıtmalı boru ve hortumlar ve varil ısıtıcıları yer almaktadır.

Endüstriyel Elektrikte Yürütülen Hizmetler

Firmamız, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak maksadıyla elindeki kaliteli teknik ekipman, donanım ve uzman personeli ile elektrik hizmetlerinde çağa uygun endüstriyel çözümler sunmaktadır. Referanslarımız çözüm ortaklarımızdır. Başarılı ekibimizle sizinle iletişim kurduğumuz andan, elektrik ve elektronik tesisatın döşenmesi aşamasının sonuna kadar en hesaplı maliyetle, en kısa zamanda, kaliteli malzeme ve işçilik ile güven veren yöntemlerle projeler tamamlanmaktadır. Plan proje taahhüt işlemleri, toptan ve perakende ürün satışları, elektrik pano imalatı ve kurulumu, elektriksel ölçüm hizmetleri, aydınlatma sistemleri, akıllı bina sistemleri, endüstriyel led uygulamaları, kompanzasyon sistemleri, ups sistemleri, ex-proof sistemleri, otomasyon hizmetleri, paratoner sistemleri ve bakım onarım hizmetleri; firmamızın sunduğu en temel elektrik hizmetleridir.

Gebze Endüstriyel Elektrik firmamızın hizmet verdiği alanlardan biri de zayıf elektrik akım sistemleridir. Zayıf elektrik akım sistemleri; inşa edilen yapılar içerisindeki kontrolün, güvenliğin, bilgi akışının ve iletişimin düzenlenmesini ve yönetilmesini sağlayan sistemlerdir. Herhangi bir tesis zayıf akım sistemleri olmadan kuru bir betondan ya da ahşaptan ibarettir. Zil, anten, telefon, aydınlatma, akıllı ev sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri, seslendirme ve acil anons sistemleri, TV/Uydu sistemleri ve yangın alarm sistemi gibi cihazlar zayıf akım sistemleri olarak adlandırılmaktadır. Zayıf akım da bu sistemleri çalıştırmak için kullanılan düşük gerilime sahip elektrik kaynaklarıdır. Bu maksatla, zayıf akım kabloları kullanılmaktadır. Zayıf akım sistemleri 12-15 Volt akımla çalıştırılmaktadır. Gebze Endüstriyel Elektrik tarafından kurulan zayıf akım sisteminde çarpma riski bulunmamaktadır. Zayıf akım sistemlerinin teknik özellikleri, insanların ve yapıların ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Firmamızın zayıf akım elektrik-elektronik hizmetleri: alarm kamera sistemleri, network altyapı sistemleri, yangın algılama sistemleri, fiber altyapı sistemleri, anons ve ses hizmetleri, kartlı geçiş sistemleri, telefon haberleşme sistemleri ve bekçi tur sayaçlarıdır.

Bunun yanında, müşterilerimize endüstriyel ürün tedarik hizmetinde bulunulmaktadır. Fabrikalar, sanayi tesisleri ve OSB'lerde üretim yapan işletmeler adına ham madde, yedek parça, makine ve teçhizatların tedariki de sağlanmaktadır. Uzman kadromuzla tesisatın planlanmasını, projelendirilmesini ve kurulmasını da sağlamamız sayesinde tedarik zincirinin güvenilir ve esas parçası haline geldik. İş yükünüzü azaltmak, kaliteli ham madde, yedek parça ve makine bulmak ve ürünler elde edilmesinde verimliliğinizi arttırmak için firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Elektrik Personelinin Kalitesi ve Eğitimi

Elektrik tesisatının döşenmesi, testleri, kontrolü ile sonradan bakım onarımını yapmak işinde ehil personel gerektirmektedir. Firmamız; sahip olduğu güçlü insan kaynakları ve üst yönetimimizle bünyemize kattığı birinci sınıf elektrik mühendisi, elektrik elektronik teknikeri ile elektrik tesisatı ve pano montörleri kadromuzla işin garantisini ve güvencesini vermektedir. Başarı sürdürülebilir kalite anlayışıyla gerçekleştirilmektedir. Eğitim faaliyetleri yaygınlaştırılarak personelin gelişimine de katkı sağlanmaktadır.

Kategoriler