Gebze Elektrik

Endüstriyel Elektrik

Gebze Elektrik endüstri sektöründeki tesislere elektrik alanında hizmetler vermektedir. Endüstriyel elektrik; sanayi tesislerinin ihtiyaç duyduğu elektrik ihtiyacının karşılanması için trafo, kumanda ve koruma sistemleri, kompanzasyon sistemi, sayaçlar, topraklama, paratoner tesisatı ve dağıtım panolarının tasarlanması, projelendirilmesi ve imalatını konu alan elektrik işlerine verilen addır. Endüstriyel elektrik sistemleri, uluslararası standartlara (IEC/ TSE EN 61439- Alçak gerilim anahtarlama düzeni ve kontrol düzeni panoları hakkında) uygun olmak zorundadır.

Endüstriyel elektrik sistemlerinde kullanılan başlıca malzemeler şunlardır: Pano ve buat kutuları, şalter grubu, kombinasyon kutuları, kontrol vanaları, varil ısıtıcıları, proses kontrol cihazları, paslanmaz çelik borular, kablo koruma sistemleri, elektrikli ısıtıcı kablo ve hazır izolasyonlu hortumlardır.

Endüstriyel Elektrik Alanında Yapılan Hizmetler

Gebze Elektrik, endüstriyel elektrik ve elektronik alanında her türlü yeniliğe ve gelişmeye açık ve yakından takip sağlayan bir tarzda çalışma sistemini uygulamaktadır. Kaliteli teknik ekipman, donanım ve personel alt yapısıyla hızlı ve kolay çözümler üretmektedir. Endüstriyel çözüm ortağınız olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Tasarı aşamasından tesisatın döşenmesi aşamasının sonuna kadar kaliteli, güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaya çalışan en akılcı ve teknoloji yöntemleri ortaya koymaktadır. Firmamızın sunduğu başlıca elektrik hizmetleri; plan proje taahhüt işlemleri, toptan ve perakende ürün satışları, elektrik pano imalatı, elektriksel ölçüm hizmetleri, aydınlatma sistemleri, akıllı bina sistemleri, endüstriyel led uygulamaları, kompanzasyon sistemleri, ups sistemleri, ex-proof sistemler, otomasyon hizmetleri, paratoner sistemleri ve bakım onarım hizmetleridir.

Gebze Elektrik, insana zarar vermeyen zayıf elektrik akım sistemleri konusunda da hizmetler vermektedir. Elektrik tesisatı içinde yer alan zayıf akım kabloları, zil, anten, telefon, aydınlatma, akıllı ev sistemleri, hırsız alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, seslendirme ve acil anons sistemleri, Tv/Uydu sistemleri ve yangın alarm sistemi gibi cihazlar zayıf akım sistemleri olarak adlandırılmaktadır. Zayıf akım sistemlerinin teknik özellikleri kullanılacağı tesise göre, teknik özellik ve işçilik bakımından, değişim göstermektedir. Firmamızın sunduğu başlıca zayıf akım elektronik hizmetleri: alarm kamera sistemleri, network altyapı sistemleri, yangın algılama sistemleri, fiber altyapı sistemleri, anons ve ses hizmetleri, kartlı geçiş sistemleri, telefon haberleşme sistemleri ve bekçi tur sayaçlarıdır.

Gebze Elektrik olarak müşterilerimize endüstriyel tedarik (fabrikalar, sanayi tesisleri ve OSB'lerde üretim yapanların ham madde, yedek parça, makine ve teçhizat ihtiyaçlarını temin etmesi işlemi) hizmeti de sunmaktayız. Tedarikini sağladığımız ürünlerin uygulamasını da yapmamız firmamızı tedarik zincirinin önemli bir parçası haline getirmektedir. Şimdiye kadar sağladığımız hizmetlerle müşterilerimizin güvenini kazandık. İş yükünüzü azaltmak ve üretimde verimliliğinizi arttırmak için firmamızı aramanız yeterlidir.

Endüstriyel Elektrik Bakım Onarım

Elektrik Bakım Onarımı, alanında yetişmiş personel gerektirir. Bünyemizde çalışan elektrik mühendisi, elektrik elektronik teknikeri ile elektrik tesisatı ve pano montörleri özenle seçilerek bir sistem içerisinde çalıştırılmaktadır. Elektrik tesisatı ve pano montörlerimiz bina içi ve dışındaki elektrik tesisatı ile tüm elektrik panolarının kurulumunu kendi başına yapabilen nitelikli personellerdendir. Elektrik elektronik teknikerleri; elektrik ve elektronik sistemleri ve cihazları test etmekten ve onarmaktan sorumludurlar. Sorumluluk sahibi ekibimizle faaliyetlerimiz başarıyla tamamlanmaktadır.

Kategoriler